Magazín

Dopřejte interiéru i zahradě jedinečný moderní look

23.04.2020 10:04

A to díky designovým kouskům, které vynikají luxusním vzhledem. Ty získávají jedinečným výrobním procesem vzhled hliněných nebo kameninových květináčů, a tak rozhodně zaujmou na první pohled. A vy tak máte v rukou skvělé designové květináče, jenž dokonale vyladí nejenom design exteriéru, ale obohatí i moderní interiéry.

Umíte si představit Velikonoce bez jarně osázených truhlíků? My ne!

02.03.2020 22:42

Tulipány, hyacinty nebo narcisy patří k Velikonocům stejně jako malované kraslice, pomlázka nebo beránek. Po dlouhé zimě se těšíme na všechny barvy duhy a rádi si přineseme domů kousek jara. Žlutými, modrými, bílými i růžovými květy ozdobíme parapety, zimní zahrady a zasklené lodžie, svátečně prostřené stoly i ten nejmenší koutek.

 

Zima - ideální období pro originální zimní dekorace

15.01.2020 13:57

Nejkrásnější svátky v roce jsou již za námi, ale výjimečná zimní atmosféra nás bude ještě několik týdnů provázet. Zimní, sněhem pocukrovaná, krajina i po Vánocích oplývá svým kouzlem. To můžete podtrhnout jedinečnou výzdobou v mrazuvzdorných květináčích, které odolají i těm nejzákeřnějším mrazíkům.

Podzimní dekorace do truhlíku a květináčů

07.11.2019 11:35

Příchod podzimu rozhodně neznamená konec květinové výzdoby na balkonech či venkovních parapetech. Právě naopak. Podzim je ideální příležitostí, jak vyzdobit nejenom exteriér, ale taktéž interiér domova. Originální podzimní výzdoba tak nedá žádnou šanci tomu, aby na vás působilo ponuré podzimní počasí.