Květinové plastové mísy a číše

Proměňte okolí svého domu v zámeckou zahradu a pořiďte si naše květinové mísy a číše. Nabízíme vám květinové mísy a číše vhodné pro všechny druhy pokojových i venkovních rostlin včetně liánovitých, které budou v květinových mísách a číších s vysokou nohou vypadat báječně! Vyberte si z mnoha druhů a velikostí, které přímo dovážíme ze zemí EU. Díky našim zkušenostem v oboru velmi dobře víme, co milovníci rostlin potřebují. Proto dodáváme mnoho druhů nádob na květiny včetně plastových truhlíků nebo plastových květináčů na zahradu.

V kategorii Květinové plastové mísy a číše jsou tyto kategorie:

Květinová mísa JESSICA

Květinové mísy dodáváme v barvě terracotta a nově také v barvě antracit (velikost 30cm). Od hliněných nádob jsou téměř k nerozeznání. Na rozdíl od nich jsou ale mnohem praktičtější.
květinová mísa JESSICA

Květinová mísa RATTANO

Samozavlažovací květinové mísy RATTANO mají průměr 30 cm. Dodáváme je v 6 barvách. Mají zásobník, kam se vejde přes půl litru vody.

Květinová mísa COSTOLATA

Květinové mísy s krásným jménem COSTOLATA dodáváme v barvě terracotta. Tyto květináče kombinujte s miskami CAMPANA.

Květinová mísa ANITA

Květinové mísy ANITA dodáváme ve 3 velikostech a v barvách terracotta a antracit. Hodí se zvláště pro aranžmá hřbitovních kytic.

květinová mísa ANITA

Květinová mísa LIVING

Mísy na květiny LIVING mají jednoduchý a moderní tvar. Využít je můžete na pokojové květiny, ale i na letničky a zkrášlit jimi venkovní terasy či zahrádku nebo pokojové prostory.

Květinová mísa TARA

Květinové mísy TARA dodáváme v barvě terracotta.

Květinová plastová číše GAZON

Květinové číše GAZON dodáváme v barvě terracotta ve velikosti 29cm a výškou  43cm.

Květinová plastová číše GAZON

Květinová plastová číše CAMPANA

Květinové číše CAMPANA dodáváme v barvě terracotta a ve dvou velikostech. Vyjímat se budou před obchůdkem nebo vchodem do domu.květinová číše FUCHSIA

Květinová číše ATENA

Plastová číše v barvě terracotta s vylisovanými vertikálními pruhy.Horní okraj je širší a ohnutý směrem ven. Hodí se do interiéru i na ven.

Květinová číše - antracit

Plastová číše v barvě antracit s vylisovanými vertikálními pruhy. Horní okraj je širší a ohnutý směrem ven. Hodí se do interiéru i na ven.

Květinová číše PLAFOR

Květinovou číši PLAFOR dodáváme v bílé barvě ve velikosti 25cm.

Aranžovací mísa IKEBANA

Moderní aranžovací mísa na živé nebo umělé květiny. Má lesklý povrch a obdélníkový nebo čtvercový tvar. Který se vám líbí?


 

Stohovací květináč antracit

Stohovací květináč se skvěle hodí pro pěstování bylinek, krásně se v něm vyjímají převislé jahody a jiné venkovní květiny.

Tisknout


Sortiment

Emailový zpravodaj

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář. Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Emailový zpravodaj

Proč nakoupit u nás


Doporučujeme vám

Květináče z umělého ratanu
Venkovní květináče

Květináče na závěs
Květinové truhlíky
Květinové stojany
Balkonové truhlíky
Vázy na hrob
Vázy na pomník
Konvičky na vodu


Dodání vždy do 3 dnů