Ratanové květináče a truhlíky

Elegantní ratanové truhlíky a květináče RATTANO vám budou zdobit interiér i zahradu. Plastové truhlíky a květináče jsou od pravého ratanu k nerozeznání. Na rozdíl od něj se ale pyšní několika výhodami navíc. Pevný materiál odolává výkyvům počasí, je barevně stálý a při převrhnutí se nerozbije. Ratanové truhlíky a květináče RATTANO nabízíme v několika tvarech, velikostech a barvách. Doporučujeme dokoupit také misky pod květináče.

V kategorii Ratanové květináče a truhlíky jsou tyto kategorie:

Květinové obaly RATTANO

Ratanové obaly nabízíme v různém barevném provedení a ve čtyřech velikostech - 14, 19, 24 a 29 cm. Hodí se do interiéru i na zahradu.

Obaly RATTANO nástěnné

Tyto nástěnné (půlkulaté) obaly nabízíme v pěti moderních barvách: bílá, světle a tmavě hnědá, crema a zelená. Která se k vám nejvíc hodí?

Květináč SERINA RATTANO

Květináče SERINA dodáváme v ratanovém designu a v 6 různých barevných variantách. Na výběr máte také ze 6 velikostí.

Květinové mísy RATTANO

Tyto samozavlažovací květinové mísy jsou zajímavé svým moderním designem. Hodí se na terasy, balkony, zahradu i do domácnosti.

Samozavlažovací truhlíky

Samozavlažovací truhlíky nabízíme v různém barevném provedení a několika velikostech. Dejte do nich své letničky nebo bylinky.

Velké truhlíky RATTANO

Praktický a přitom trendový maxi terasový truhlík vhodně doplňuje kolekci obalů, truhlíků a mís RATTANO. Líbí se vám?

Rattanové truhlíky VERBENA

Ratanové truhlíky VERBENA pochází z kolekce roku 2015. Jejich vzhled je však nadčasový a po dlouhá léta vám mohou dělat radost.

Rattanové truhlíky BEGONIA

Ratanové truhlíky BEGONIA jsou z kolekce roku 2015. Ať je ale jakékoliv datum, květiny v nich budou vypadat stále dobře. Vyberete si?

Truhlík BEGONIA vrub

Truhlíky BEGONIA vrub patří rovněž do kolekce květníků z roku 2015. Vyberte si z 6 barevných variant a vyzdobte jimi dům. 

Rattanové obaly FINEZIA

Elegantní obal z vysokolesklého plastu imituje ratan. Tento minimalistický styl se hodí zvlášť do moderních zástaveb, do interiéru i na terasy.

Obal FINEZIA VRUB

Obaly FINEZIA VRUB mají strukturovaný design a 7 různých barevných variant. Květináče vypadají velmi luxusně, co na ně říkáte?


Obal JUKA RATTANO

Obaly JUKA mají úžasný rattanový vzhled. Vybrat si můžete ze 7 různých barevných variant a 4 rozměrů. Hodí se do interiéru i na terasu.

Obaly JUKA VRUB

Obaly JUKA VRUB dodáváme ve strukturovaném designu, který působí velice luxusně. Na výběr máte 7 barevných variant a 3 velikosti.

Samozavlažovací RATTANO Deluxe

Samozavlažovací truhlíky a obaly RATTANO Deluxe nabízíme v odstínu antracit. Podívejte se, jak krásně mohou vypadat například v kanceláři.

Tisknout


Sortiment

Emailový zpravodaj

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář. Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Emailový zpravodaj

Proč nakoupit u nás


Doporučujeme vám

Květináče z umělého ratanu
Venkovní květináče

Květináče na závěs
Květinové truhlíky
Květinové stojany
Balkonové truhlíky
Vázy na hrob
Vázy na pomník
Konvičky na vodu


Dodání vždy do 3 dnů