Potřeby pro aranžování

Sháníte vhodné nádoby pro aranžování květin? U nás si jistě vybere každý. Nabízíme miskyikebany v různé velikosti a tvaru. V plném provedení, kde nádobka udrží vodu, nebo také síťky pro zpevnění oasisu pro suché vazby. Najdete zde i cedulky - jmenovky, které jsou oblíbené do bylinkových zahrádek u vás na záhonku, terase, či balkoně.

V kategorii Potřeby pro aranžování jsou tyto kategorie:

Síťky pro suché vazby

Vyberte si ze 3 variant síťek pro aranžování sušin a hřbitovních kytic. Síťky jsou ideální pro uchycení oasisu na suché dekorování.

Síťky pro suché vazby

Aranžovací mísa IKEBANA

Nabízíme aranžovací mísu na živé nebo umělé květiny. Má lesklý povrch a minimalistický vzhled jako stvořený do moderních interiérů.

Potřeby pro aranžování

Aranžovací misky TAO

Aranžovací misky TAO se širokým okrajem nabízíme v několika tvarech: trojúhelník, čtverec a obdélník. Hodí se na květiny, ovoce apod.Aranžovací misky TAO

Misky ELENA, PAULA a DOMINO

Vyberte si misky pro aranžování květin ve čtvercovém tvaru. Nabízíme různé velikosti. Bílá barva je ideální, aby vyniklo vaše aranžmá.

Čtvercové misky ELENA, PAULA a DOMINO

Obdelníkové misky LARA a ELENA

Misky pro aranžování květin v obdelníkovém tvaru a různých velikostech. Vsaďte na oblíbený skandinávský styl a moderní bílou.

Obdélníkové misky LARA a ELENA

Kulaté misky ROMY a PAULA

Kulaté misky pro aranžování květin nabízíme v různých velikostech a nadčasové bílé barvě. Díky svému tvaru dokonale zjemní váš interiér.

Kulaté misky ROMY a PAULA

Cedulky a jmenovky na květiny

Vsaďte na cedulky a jmenovky pro vaše oblíbené bylinky. Ve své zahrádce tak vždy najdete, co hledáte. Nabízíme jmenovky 6 velikostí.

Cedulky a jmenovky na květiny

Opěra na květiny - žebříček

Plastový žebříček, který slouží jako opěra pro lepší stabilitu vašich květin.

Tisknout


Sortiment

Emailový zpravodaj

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář. Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Emailový zpravodaj

Proč nakoupit u nás


Doporučujeme vám

Květináče z umělého ratanu
Venkovní květináče

Květináče na závěs
Květinové truhlíky
Květinové stojany
Balkonové truhlíky
Vázy na hrob
Vázy na pomník
Konvičky na vodu


Dodání vždy do 3 dnů